Міжнародний центр ядерної безпеки в Україні
англійськаГоловнаВступПартнериПідтримкаЛогін

В С Т У П 

Міжнародні центри ядерної безпеки були засновані в кількох країнах,щоб сприяти початку обміну інформацією ядерної безпеки,співпрацювати в розвитку технологій пов'язаних з ядерною інженерією і бути міжнародними центрами по збиранню важливої інформації ядерної безпеки і технологічних модернізацій в ядерній технології.

INSC підтримує наукову і дослідницьку діяльність в формі співпрацюючих проектів між їх міжнародними партнерськими організаціями , кожна з яких заснувала центри ядерної безпеки в їх відповідній країні . Діяльність INSC поточно сфокусована на радянському проекті атомних станцій в Росії та Західній Європі.

Історично,Сполучені Штати,Росія,так само як інші країни,має важливі дослідницькі програми на багато тем , які життєво важливі в безпеці ядерних реакторів . Унікальні можливості розвинулись в кожній країні протягом років . Лідери цих країн визнали , що ми можемо розбудовувати цю комбінацію за рахунок спільних досліджень . Цей проект залучатиме до вирішення проблем найталановитіших , а це в свою чергу збільшить користь , яку можна отримати з наявних ресурсів.

Працюючи разом , центри розпочали діяльність і спільні дослідницькі проекти, які направлені на міжнародно визнані результати ядерної безпеки . Поштовх цим проектам є використання ресурсів і талановитих науковців , пов'язаних з центрами в країнах , які мають відношення до цього дослідження.

Інтернет-технології використовуються для передачі проектних результатів та іншої важливої інформації по результатах ядерної безпеки суспільству і для заснування безпосередніх і ефективних каналів зв'язку між усіма залученими організаціями.

Last modyfied:17.03.2001 Пишіть до вебавтора в разі питань