Міжнародний центр ядерної безпеки в Україні
англійськаГоловнаВступПартнериПідтримкаЛогін

П а р т н е р и 

Веб-сайт Українського Міжнародного Центру Ядерної Безпеки (УМЦЯБ) - один з кількох веб-сайтів , присвячений розповсюдженню інформації по міжнародній ядерній безпеці . Веб-сайт був заснований в січні 2001 року кафедрою ядерної фізики Київського Національного університету ім.Тараса Шевченка.

Інформація з цього веб-сайту тісно пов'язана з інформацією на інших веб-сайтах INSC , які розміщені
в США в Аргонській Національній лабораторії(US INSC),
в Москві в Російському Міжнародному Центрі Ядерної Безпеки (RINSC),
в Литві в Литовському інституті енергетики в Каунасі (LEI), і
в Казахстані в Центрі ядерних технологій та досліджень в Алма-Аті (NTSC).

USINSC: Міжнародний Центр Ядерної Безпеки був заснований Аргонською Національною Лабораторією в 1995 році для початку міжнародної співпраці проектів ядерної безпеки з країнами колишнього Радянського Союзу як прямий результат співпраці Гора-Черномирдіна.

RINSC: Російський Центр Ядерної Безпеки був заснований в 1996 році як незалежна організація під Російським Міністерством Атомної Енергетики . Кілька спільних проектів вдало завершені в співпраці з US INSC і іншими міжнародними організаціями.

LEI: Додатковий веб-сайт був заснований Литовським інститутом енергії в Каунасі , Литва. Цей веб-сайт забезпечив детальну інформацію про Литовську ядерну безпеку та специфічну інформацію про Ігналінську атомну електростанцію.

NTSC: Центр ядерних технологій та досліджень в Алма-Аті (Казахстан) забезпечив інформацією про дослідження ядерної безпеки в Казахстані .Особливий наголос зроблено на проблемах безпеки впливу атомних станцій на навколишнє середовище та здоров'я людей в Республіці Казахстан.

Last modyfied: 20.05.2001 Пишіть до вебавтора в разі питань